USUWANIE WGNIECEŃ PO GRADOBICIU

Samochód po gradobiciu? Nie zwlekaj z naprawą!

Intensywne opady gradu spowodowały nieestetyczne wgniecenia na nadwoziu Twojego samochodu? Nie musisz już oddawać auta do lakiernika. Jest o wiele prostszy sposób na pozbycie się tego nieestetycznego defektu. Dzięki nowatorskiej i nieinwazyjnej metodzie wyciągania wgnieceń po gradzie, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Czas, ponieważ naprawa tą metodą trwa maksymalnie do 2 dni, a mniejsze szkody udaje się usunąć nawet „od ręki”, najwyżej w kilka godzin. Oszczędzasz pieniądze, bo koszt takiej naprawy jest dużo niższy niż lakierowanie auta.

Skorzystaj z naszej usługi usuwania wgnieceń po gradobiciu. W EUROGRAD® robimy to szybko i nieinwazyjnie, dzięki zastosowaniu narzędzi pozwalających na wypchnięcie wgniecenia od wewnątrz. Nowy lakier nie będzie potrzebny, więc Twoje auto nie straci na wartości. Jest to metoda uznana przez producentów pojazdów i ubezpieczycieli. Za usługę nie zapłacisz dużo, będzie to nawet o 50-70% mniej niż w przypadku tradycyjnej metody stosowanej w zakładzie blacharsko-lakierniczym.

Wystarczy, że prześlesz do nas zdjęcia wgnieceń, a wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę. Zaletą jest również o wiele lepszy efekt estetyczny, niż w przypadku szpachlowania i lakierowania. Lakier na nadwoziu pozostaje nienaruszony, a ślady po gradowych wgnieceniach znikają. Jesteśmy w stanie usunąć wgniecenia do maksymalnej średnicy 6 cm i głębokości 3 mm. Skontaktuj się z nami lub przyjedź do warsztatu a dokonamy oględzin szkód i oszacujemy koszty naprawy.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Gwarancja jakości

Call icon

Zadzwoń do nas dzisiaj