USUWANIE WGNIECEŃ BEZ LAKIEROWANIA

Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania – to możliwe!

Nowatorska metoda usuwania wgnieceń bez lakierowania pozwala na pozbycie się uszkodzeń karoserii samochodowej spowodowanych przez gradobicie, złe parkowanie, drobne kolizje, spadające kasztany, sople czy akty wandalizmu. Jeśli masz takie uszkodzenia na karoserii auta, zgłoś się do EUROGRAD® po bezpłatną wycenę. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia wgnieceń, a my sprawdzimy w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Specjaliści od usuwania wgnieceń

Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie zapewnić, że nasze sposoby są niezawodne. Przekonaj się sam i sprawdź uszkodzenia na samochodach naszych klientów przed i po naszej usłudze. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania zapewni świetny wygląd lakieru bez naruszenia struktury lakieru. Ten sposób usuwania wgnieceń jest zupełnie bezpieczny i uznawany przez towarzystwa ubezpieczeniowe i producentów samochodów. Nowy lakier to nie jedyne rozwiązanie. Po wyciągnięciu wgnieceń, na nadwoziu Twojego samochodu nie będzie żadnych śladów po uszkodzeniach. Metoda usuwania wgnieceń bez lakierowania jest bardzo szybka. Mniejsze szkody udaje się usunąć już w kilka godzin, a w przypadku większych trwa to maksymalnie do 1-2 dni. Usługa oferowana przez EUROGRAD® jest nawet do 70% tańsza niż naprawa blacharsko-lakiernicza.

Przeraża Cię cena lakierowania? Usuwanie wgnieceń obędzie się bez tego

Każde wgniecenie jest inne, dlatego nie jesteśmy w stanie określić dokładnie ile kosztuje usuwanie wgnieceń. W zakładce cennik znajdziesz orientacyjne ceny, pamiętaj jednak, że cena wyciągania wgnieceń jest zależna od wielu czynników. Usuwanie wgniecenia to proces wymagający szczególnej precyzji.

Usuwanie wgnieceń – cennik

Zróżnicowanie ceny jest zależne od wielkości uszkodzenia, miejsca na karoserii samochodu w którym się znajduje, a także od wyboru sposobu jego zlikwidowania.

Cena usunięcia pojedynczego wgniecenia parkingowego zaczyna się od 50 zł,
a poszczególne ceny wyglądają następująco:

  • usuwanie wgnieceń po gradobiciu od 500 zł,
  • jednoetapowa korekta lakiery od 400 zł,
  • wieloetapowa korekta lakieru od 700 zł.

Ponadto wszystkie ceny ustalane są indywidualnie po oględzinach.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Gwarancja jakości

Call icon

Zadzwoń do nas dzisiaj