Usuwanie wgnieceń – cena

Wykonywana przez naszą firmę naprawa wgnieceń po gradobiciu bez lakierowania to rozwiązanie dające klientom wiele korzyści, a jedną z nich jest atrakcyjna cena wykonywanych usług.

Działania zawarte w naszej ofercie charakteryzują się uzyskaniem oszczędności finansowych, które pozwalają nawet na zmniejszenie kwoty za usuwanie wgnieceń po gradobiciu bez lakierowania /inaczej- po gradobiciu i parkingowych/ o ponad połowę ceny standardowych napraw blacharsko-lakierniczych.

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług, lecz musiałbyś dojechać z odległego miasta – skorzystaj z darmowej wyceny naprawy karoserii na podstawie zdjęć. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcia uszkodzeń, a my odpowiemy, jaka jest orientacyjna cena naprawy wgniecenia.

Wyciąganie wgnieceń cena – od czego zależy?

Koszt usług w zakresie wyciągania wgnieceń bez lakierowania jest zróżnicowany ze względu na miejsce ich wykonywania, w zależności do tego, czy usługi świadczone są w naszej siedzibie lub umawiamy się na dojazd w miejsce wskazane przez klienta, by wykonać zaplanowane działania.

W kwestii wyciągania wgnieceń bez lakierowania zapewniamy świetny stosunek ceny do jakości wykonanej naprawy.

Jeśli na swoim aucie posiadasz uszkodzenia lakieru lub chciałbyś pozbyć się wgnieceń – jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Usuwanie wgnieceń karoserii cena

Zróżnicowanie ceny jest zależne od wielkości uszkodzenia, miejsca na karoserii samochodu w którym się znajduje, a także od wyboru sposobu jego zlikwidowania.

Koszt usunięcia pojedynczego wgniecenia parkingowego zaczyna się od 50 zł,
a poszczególne ceny wyglądają następująco:

– usuwanie wgnieceń po gradobiciu od 500 zł,
– jednoetapowa korekta lakiery od 400 zł,
– wieloetapowa korekta lakieru od 700 zł.

Ponadto wszystkie ceny ustalane są indywidualnie po oględzinach.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Gwarancja jakości

Zadzwoń do nas dzisiaj